Eesti English


 

 

Uudised

08/05/2012 09:36  Uus üleriigiline planeering Eesti 2030+ on valmis ja minemas kehtestamisele
Uus üleriigiline planeering Eesti 2030+ on kooskõlastatud ja keeletoimetatud. Samuti on valminud tegevuskava lõppversioon. Planeeringu ja selle tegevuskavaga saab tutvuda üleriigilise planeeringu kodulehel www.eesti2030.ee. Kodulehel on üleval ka heaskiidetud KSH aruanne jm taustainfo.

OÜ Head roll oli üleriigilise planeeringu projektijuhtimisteenuse osutamine Siseministeeriumile. Osalesime ka planeeringu aluseks olnud esialgse tööversiooni koostamisel ja planeeringu avalike arutelude läbiviimisel. Üleriigilise planeeringu sisu pandi kokku avalikkusel osalusel toimunud rühmatööde, töörühmade arutelude jms baasil. Kokku oli planeeringu sisu väljatöötamisele, avalikele aruteludele, tutvustustele jm viisil otsesele osalemisele kaasatud üle 1200 inimese Eestimaa eri paikadest (vt alla poole lisatud Kaur Lass esitlus üleriigilise planeeringu koostamisest). Planeeringu lõppversiooni pani kokku Siseministeerium. Lähiajal läheb planeering Vabariigi Valitsusse kehtestamisele.


Täname kõiki, kes osalesid avalikel aruteludel, töörühmades või kutsusid meid planeeringut tutvustama. Samuti täname Siseministeeriumi jt ministeeriumite ja maavalitsuste esindajaid ning kõigi töörühmade liikmeid meeldiva koostöö eest.

Soovi korral oleme meeleldi nõus uue üleriigilise planeeringu Eesti 2030+ sisu valmis tutvustama ka edaspidi.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar