Eesti English


 

 

Uudised

30/10/2012 09:09  Kaur Lass teeb ettekande täna toimuval üleriigilise planeeringu tutvustusel


Vabariigi Valitsus kehtestas 30. augustil 2012 üleriigilise planeeringu „Eesti 2030+“. Tegemist on dokumendiga, kus on paika pandud Eesti ruumilise arengu suunad järgmiseks kaheks kümnendiks. Planeeringu koostamine kestis poolteist aastat ning selles osales üle 1200 inimese.  Selle pika ja sisulise töö lõpetamiseks toimub täna 30. oktoobril 2012 Tallinna Lennujaama vanas terminalis üleriigilise planeeringu „Eesti 2030+“ esitlus. Esitluse korraldab Siseministeerium ja selle avab Regionaalminister Siim Kiisler.

Esitlusel tutvustatakse avalikkusele ka üleriigilise planeeringu kohta valminud trükist, mille on välja andnud Siseministeerium. Edaspidi saab trükise koopiaid küsida Siseministeeriumi planeeringute osakonnast.Üritusel esineb ettekandega ka Kaur Lass. Tema ettekande teemaks on "Eesti 2030+ koostamine ja selle võimalikud mõjud" - ettekande slaidid ja ürituse päevakava leiate Kaur Lass Slideshare lehelt. Ettekande teemaline artikkel ilmus ka Oktoobrikuu ajakirjas "Ehitaja", mida on veel poelettidel saada.

Ürituse eel andis Kaur Lass intervjuu KUKU raadiole, see on järelkuulatav KUKU kodulehel.

OÜ Head roll oli üleriigilise planeeringu projektijuhtimisteenuse osutamine Siseministeeriumile. Kuna me osalesime aktiivselt planeeringu koostamisel ja oleme kursis selle sisuga, oleme meeleldi nõus uue üleriigilise planeeringu Eesti 2030+ sisu valmis tutvustama nii seminaride, koolitustel kui ka muudel üritustel nii eesti kui ka inglise keeles. Palume esinemise kutsete teemal ühendust võtta Kaur Lassiga.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar